Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
24 mm schachtdiameter holle schachtmotor 380V ZOZHI motor perfect voor automatisering in voedselverwerkende en verpakkingsmachines
| Shaftdiameter: | 20 Mm |
|---|---|
| Productname: | Hollow Shaft Motor |
| Hs Code: | 8501520000 |
Motor met holle as, 5,5 kW, 7,5 pk, met een asdiameter van 24 mm, toerentalbereik 1400-1500 omw/min, ideaal voor verpakkingsautomatisering
| Current: | 8.8A |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Diameter: | 42 Mm |
Hogedrukpomp Holle As Eenfasige Motor Holle As Diameter Φ24mm Gebouwd voor Robuustheid en Lange Termijn Industrieel
| Frame Size: | 112# |
|---|---|
| Rated Speed: | 1400rpm |
| Power Range: | 5.5KW/7.5HP |
Nominale snelheid 1400 t/min Hollow Shaft Motor 32 kg Afhankelijk van de specificaties van de klant Geschikt voor transportsystemen en robotica
| Shaft: | 24mm |
|---|---|
| Frame Size: | 112# |
| Application: | High Pressure Pump |
24mm as motor holle as motor AC motor 1400rpm nominal toerental motor voor industriële automatisering en robotica toepassingen
| Housing: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Efficiency: | 85% |
| Frame Size: | 112# |
Frame Size 112 Hollow Shaft Motor Incorporating Class F Isolation and 85 Efficiency Perfect voor laboratoriuminstrumenten
| Housing: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Application: | High Pressure Pump |
Stroom 8,8A holle as 3-fase motor ideaal voor afhankelijk van de klant toepassingen leveren koppel en een soepele werking
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
|---|---|
| Color: | Depend On Customer |
| Frame Size: | 112# |
42 mm diameter holle as AC-motor ontworpen voor integratie in verpakkings- en materiaalbehandelingssystemen
| Color: | Depend On Customer |
|---|---|
| Motor Type: | AC Motor |
| Shaft: | 24mm |
Afhankelijk van de klant Holle as elektromotor stroom 8.8A Ontworpen voor geautomatiseerde inspectiesystemen en regelapparaten
| Motor Type: | AC Motor |
|---|---|
| Application: | High Pressure Pump |
| Shaft: | 24mm |
Efficiëntie 85 procent holle asmotor AC-motor met 24 mm as ideaal voor halfgeleiderproductie
| Speed Range: | 1400-1500 RPM |
|---|---|
| Shaft: | 24mm |
| Weight: | 32 Kg |

