Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
ZOZHI 5,5kW IE3 Efficiënte Waterdichte Driefasige Asynchrone Holle As Motor voor Hogedrukreiniger
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
ZOZHI 7,5kW Waterdichte IE3 Efficiëntie Driefasige Asynchrone Holle As Motor voor Hogedrukreinigers
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
7.5kW holle schacht waterdichte driefasige asynchrone motor voor drukwasmachines
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
Elektrische motor met dubbele lagers 50 Hz met 100% koperdraad
| Naam van het product: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22kw/30hp |
IMB3/IMB5 3-fase inductiemotor voor 50Hz/60Hz nominale frequentie met een geluidsniveau ≤ 75dB
| Omgevingstemperatuur: | -15°C-40°C |
|---|---|
| Hoogte: | ≤1000m |
| Nominale snelheid: | 750-3000 r/min |
3 fasen inductiemotor 220V/380V/440V/550V/660V voor hoogspanningstoepassingen
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Koelmethode: | IC411 |
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
Isolatieklasse F/H 3-fasige inductiemotor met 50Hz/60Hz 750-3000 r/min Nominale snelheid
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
5.5KW holle schachtmotor 7.5HP 112M voor hoogdrukwasser Interpomp 3 fase
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
Monophase 5.5kw 230V 50HZ Hollow Shaft Elektromotor 1400rpm 4pool
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
Nominale frequentie 50Hz/60Hz Holle as inductiemotor B3 24mm as
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |

