Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ irrigation water pump ] bij elkaar passen 374 producten.
Straalpomp van de huishouden de Elektrische Zelfinstructie 0.5hp/0.37kw voor de Behandeling van Schoon Water
| Naam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.5HP/0.37KW |
Van de de Instructieoverdracht van de reeks Enige Fase de Zelfpomp 1hp 0.75kw voor Watertoren
| Punt: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| macht: | 1HP /0.75KW |
De automatische zelf zuigende elektrische pomp van de wateroverdracht voor luchtvoorwaarde gp-125A
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.16HP/0.125KW |
120 L/min. stromen Meertrappige Centrifugaalpomp voor Airconditioningssysteem, Klassenf Isolatie
| Productnaam: | Meertrappige Centrifugaalpomp |
|---|---|
| Gebruik: | Het water geven |
| Macht: | Stroom |
Kleine Pomp 2850 t/min van de Vijvers Zelfinstructie voor Watervoorziening Over lange afstand
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 33 m |
| Maximum stroom: | 36L/min |
Externe Ventilatie die de Zelf van de het Messingsdrijvende kracht van de Instructiepomp Druk 1.5HP 2PH koelen
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
Zelf de Instructie Straalpomp van de koperdraad 0.5HP/de pomp van de messingsdrijvende kracht met Elektrische motor
| Goederennaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| macht: | 0.5HP/0.37KW |
1HP meertrappige Centrifugaalpomp/4 Pompen van het Stadium Industriële Water met 90 L/min. Maximum Stroom
| Output: | 1HP/0.75KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 90 L/min. |
| Hoofd Maximum: | 43m |
CDLF-Reeks 304 Type 3 van Grundfos van de Roestvrij staal Meertrappig Centrifugaalpomp Stadium
| Productnaam: | Meertrappige Centrifugaalpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zoet waterlevering |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
Verticale Meertrappige Centrifugaalpomp/3 Stadium Centrifugaalpomp met Roestvrij staalmateriaal
| Output: | 0.65HP/0.5KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 60 L/MIN. |
| Hoofd Maximum: | 30M |

