Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ electric water transfer pump ] bij elkaar passen 124 producten.
JET-pompen van de hoge druk de zelfinstructie/elektrische het waterpomp van 2hp voor schone auto
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 2HP/1.5KW |
De zelfpompen van het Instructie Binnenlandse Elektrische Water gp-200 0.32HP voor Huishoudengebied
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het water geven |
| Output: | 0.32HP/0.25KW |
JET-Punt van de de Pompen0.5hp/0.37kw heet-Verkoop van het Huishouden het Elektrische Water
| Naam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.5HP/0.37KW |
1HP elektrische JET 100 van de Waterpomp met Ce-Certificaat 220V 50HZ
| Naam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 1HP/0.75KW |
Elektrische motor waterpomp met 500 GPH debiet, 25 voet maximale opvoerhoogte en 20 meter opvoerhoogte voor betrouwbare wateroverdracht
| Stroomsnelheid: | 500 GPH |
|---|---|
| Huidig: | 2.9a |
| Garantie: | 1 jaar |
De Centrifugaalpomp van het de Elektrische Motorwater van de Dkmreeks 0.75hp 110v 60hz voor Rioleringsgebied
| Gebruik: | Afvalwater |
|---|---|
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
| Maximum stroom: | 180 L/min. |
Elektrische Industriële Centrifugaal Schone Waterpomp qb-80 1HP voor de Tuinlandbouwbedrijf van de Huisvijver
| Productnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| MACHT: | 1 / 0,75 |
| Maximum stroom: | 50 l/min. |
Het Waterpomp van de roestvrij staal Automatische Elektrische Motor, Zelfinstructie Straalpomp
| Output: | 1HP/0.75KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 110L/Min |
| Hoofd Maximum: | 32m |
Op zwaar werk berekende Zelfinstructiepomp, JET-de Rioleringspomp van de Reeks Zelfinstructie voor Houshold
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
100% Zelf de Instructiepomp 0.75kw JET80L van de koperdraad met CE/SGS/ISO-Goedkeuring
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 45 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |

