Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ electric water transfer pump ] bij elkaar passen 124 producten.
Enige de Overdrachtpomp 2 van het Drijvende kracht Centrifugaal Elektrische Water HP-Hoog rendement voor de Landbouw
| Puntnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| Macht: | 2.0 / 1.5 |
| Maximum stroom: | 150 |
Rand de Overdrachtpomp van het Pomp Elektrische Water, de Pomp Qb60 van de Waterdruk 0,55 PK
| Productnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| Macht: | 0.55 / 0,37 |
| Maximum stroom: | 35L/Min |
1/4“ Mannelijke de Overdrachtpomp van het Draad45psi 10A Elektrische Water
| Productnaam: | De pomp van het elektrische motorwater |
|---|---|
| Nominale spanning: | 230V; 110V |
| Frequentie: | 50/60HZ |
0,5 van het de Elektrische Motorwater van PK de Pomptuin die de Elektrische Pomp van de Wateroverdracht water geven
| Output: | 0.5HP/0.37KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 75 L/min. |
| Hoofd Maximum: | 20M |
0.75hp de binnenlandse Elektrische Pomp van de Wateroverdracht met Aluminiumhuisvesting, Vermelde SGS ISO
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 45 L/min. |
| Hoofd Maximum: | 50m |
65L / Min Van het Gietijzer elektrische water Rand 0,75 PK het waterpomp van de de overdrachtpomp
| Goederennaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| Toepassing: | Het pompen |
| Uit gezet: | 0.75HP/0.75KW |
De automatische zelf zuigende elektrische pomp van de wateroverdracht voor luchtvoorwaarde gp-125A
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.16HP/0.125KW |
QB90 Pomp van de het Wateroverdracht van de huishoudendruk de Elektrische voor 5 Vloerenhuis
| Productnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| MACHT: | 1.5 / 1.1 |
| Maximum stroom: | 90 l/min. |
De kleine elektrische pomp van de wateroverdracht voor schoon water 0.75HP/0.55KW
| Productnaam: | Automatische Waterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| macht: | 0.75HP/0.55KW |
Binnenlandse Zelf de Overdrachtpomp van het Instructiewater, de Elektrische Macht van de Rioleringspomp 0.5-1HP
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |

