Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
2-6 Centrifugaalpomp van de stadium de Horizontale Meertrappige Hoge druk voor Omgekeerde Osmosesysteem
| Productnaam: | Meertrappige Centrifugaalpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zoet waterlevering |
| Output: | 0.6HP/0.45KW |
Hoge Pomp 220 V van de Lift Zelfinstructie voor Huis leverde/Druk het Opvoeren
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 33 m |
| Maximum stroom: | 36L/min |
Zelf van de de Pompjet/jets/jsw Reeks 0.5-1Hp van de Instructieoverdracht Hoge de Zuigingsslag met geringe geluidssterkte
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
De Straalpomp straal-60A 0.5hp 220v 50hz van het hoge drukwater voor Hulpwater
| Output: | 0.5HP/0.37KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 42 l/min. |
| Hoofd Maximum: | 40m |
Op zwaar werk berekende Zelfinstructiepomp, JET-de Rioleringspomp van de Reeks Zelfinstructie voor Houshold
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
0.75KW/1HP Zelf de Instructie Centrifugaalpomp JET-100L van JET met Elektroforese
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 42 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
DP-Reekszuiging tot 50M Diepe goed Pompen voor het Ondergrondse Pompen 1.5HP
| Productnaam: | diepe goed pomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 1.5HP/1.1KW |
Zelf van de het water straalpomp 1HP van de instructietuin roestvrije het waterpomp
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 1HP/0.75KW |
Centrifugaal het waterpomp van roestvrij staaljet met het lichaam van de roestvrij staalpomp
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 1HP/0.75KW |
De lichte Centrifugaalpomp van het Plichts Meertrappige Roestvrije staal/de Pomp van het Hoge drukwater
| Output: | 0.65HP/0.5KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 60 L/MIN. |
| Hoofd Maximum: | 30M |

