Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 566 producten.
Van de het Waterpomp van de hoge druk Elektrische Motor het HuisWatervoorziening met de Vrije Maskers van het Giftengezicht
| Puntnaam: | De pomp van het elektrische motorwater |
|---|---|
| Macht: | 0.55KW/0.75HP |
| Maximum stroom: | 180 L/min. |
Aluminium die Pomp van het Elektrische Motorwater 3 Fase 0.12kw 0.16hp 1400rpm 230/400v huisvesten
| Macht: | 0.12kw |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Voltage: | 230/400V |
Het Waterpomp 1.5hp van de draaikolklandbouw/de Enige Fase van 1.1kw met het Gieten van Motorhuisvesting
| Productnaam: | Randwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
Elektrische waterpompen voor huizen, de pomp van het draaikolkwater voor hotel die 0.75HP gebruiken
| Punt: | De Pomp van het draaikolkwater |
|---|---|
| Toepassing: | Het pompen |
| Macht: | 0.75HP/0.55KW |
KLEINE DE POMPdkm REEKS VAN HET DE ELEKTRISCHE MOTOR GEDREVEN WATER VAN HET HUISgebruik ÉÉN JAARgarantie
| Uitvoer: | 2,0 pk / 15 kW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 540 l/min |
| Hoofd Maximum: | 23 m |
Van de de Pomp0.37kw 0.5hp Flens van het Elektrische Motorwater Onderstel In drie stadia met geringe geluidssterkte ms712-4
| Macht: | 0.37KW |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Garantie: | Één Jaar |
QB Snelheid van de het Waterpomp 2850RPM van het draaikolkwater de Rand voor Agriculature/Huis
| Productnaam: | Randwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 1.0HP /0.75KW |
Precisie het gieten reeks van de het waterpomp 1HP/0.75KW TPS van de motorhuisvesting de binnenlandse elektronische
| Producten: | De pomp van het elektrische motorwater |
|---|---|
| Toepassing: | Het pompen |
| Macht: | 1HP/0.75KW |
TPS-van de de pompenprecisie van het reeks binnenlandse water gietende de motorhuisvesting 1HP/0.75KW
| Goederennaam: | De pomp van het elektrische motorwater |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Macht: | 1HP/0.75KW |
Scm2 de Pompen van het Elektrische Motorwater voor Huizen Industriële Centrifugaalpompen
| Output: | 3HP/2.2KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 150L/min |
| Hoofd Maximum: | 65M |

