Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
Van de het Waterpomp van de aluminium Elektrische Motor de Enige Faseinductie 0.18kw 0.25hp my631-2 Elektrische Motor
| Macht: | 0.18kw |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Standaard of niet genormaliseerd: | Norm |
IE2 de Certificatie van de Pomp3kw B14 220V 380V ms100l2-4 Ce van het elektrische Motorwater
| Macht: | 3KW |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Standaard of Niet genormaliseerd: | Norm |
3kW Waterdichte Hoogrendement AC Inductiemotor voor Elektrische Waterpomp
| Type: | Asynchrone motoren |
|---|---|
| Fase: | Drie fasen |
| Spanning: | 380V |
Binnen van de het Waterpomp van Draad Gemakkelijke Vervangstukken Regelbare Mechanische de Drukschakelaar
| classificatie: | 2.0-3.0kg |
|---|---|
| Geschatte Stroom: | 5-10A |
| Voltage: | 110-230v |
Antiroest Zelfinstructiepomp voor Huis 0,5 PK-Waterpomp 0.37KW
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Transmissiemiddel: | Schoon Water |
| macht: | 0.5HP/0.37KW |
Van het de Instructie Centrifugaalwater van de messingsdrijvende kracht Zelf de Pomp Enige Fase 220V/50Hz voor Tuin
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
De grote van het de Rioleringswater van de CapaciteitsWatervoorziening van de de Pomp Enige Fase Centrifugaalpomp
| Productnaam: | Rioleringspomp |
|---|---|
| toepassing: | Het pompen |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
De diepe goed Pomp van het Hoge druk Elektrische Water met Injecteurslichaam 1HP
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| macht: | 1HP/0.75KW |
Ac Elektrische diepe bronwaterpomp met duikvermogen voor Landbouw
| Productnaam: | diepe goed pomp |
|---|---|
| Toepassing: | Voor landbouwbedrijf |
| Macht: | 0.75HP/0.55KW |
JET-60L de Zelfpomp van het instructie Straalwater 0.5HP 0.37KW met de pomplichaam van ijzerkosten voor tuin het gebruiken
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.5HP/0.37KW |

