Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
1HP het straal van het de Elektrische Motorwater van de Reeks Zelfinstructie het Type van de Pompdraaikolk Water Schoonmaken
| Output: | 1HP/0.75KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 52 l/min. |
| Hoofd Maximum: | 50m |
Scm2 Pomp de In twee stadia van het de Elektrische Motorwater van 220v Centrifugaal130l/Min Stroom Maximum
| toepassing: | Het water geven |
|---|---|
| Output: | 2HP/1.5KW |
| Maximum stroom: | 130L/Min |
De enige de Reeks Elektrische Centrifugaalpomp van Stadiumnfm, voegt Pomp van het Hoog Volume de Elektrische Water samen
| Macht: | 0.8HP /0.6KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 400l/min |
| Hoofd Maximum: | 12.5m |
1.5Hp de centrifugaalreeks van de Pompcpm van het Hoge druk Elektrische Water voor de Landbouw van Water
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 130 L/min. |
| Hoofd Maximum: | 42 m |
Het Waterpomp van de roestvrij staal Automatische Elektrische Motor, Zelfinstructie Straalpomp
| Output: | 1HP/0.75KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 110L/Min |
| Hoofd Maximum: | 32m |
Cpm-180 de Centrifugaalpomp van het Elektrische Motorwater 1.5HP met Thermische Beschermer
| Productnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| toepassing: | Het pompen |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
Van het de Boilervoer van de Scm de Centrifugaaloppervlakte Pomp van het de Elektrische Motorwater voor Landbouwbedrijf, Hoog rendement
| Eigenschap: | Hoog rendement |
|---|---|
| toepassing: | Het pompen |
| Macht: | 0.75HP /0.55KW |
Motorwater van Scm van de messingsdrijvende kracht de Pomp van het de Elektrische, Enige Stadium Centrifugaalpomp Met lange levensuur
| Macht: | 1HP /0.75KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 110L/Min |
| Hoofd Maximum: | 30m |
Elektrische van de de Pomp Kleine Sproeier van het Irrigatie Schone Water het Waterpomp QB 60 QB70 QB 80
| Motordraad: | koper |
|---|---|
| Structuur: | toestelpomp |
| Macht: | Elektrische AC |
Van de het Waterpomp Qb80 1hp van de Gietijzer de Rand Elektrische Motor Enige Fase IP44/P54
| Productnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| Macht: | 1 / 0,37 |
| Maximum stroom: | 35L/Min |

