Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
1.5HP 440v in drie stadia 60hz kiezen van de de Rioleringszinkput van de Stadium Centrifugaalpomp de Pomp 2DKM -16 uit
| Goederennaam: | De Pomp van het rioleringswater |
|---|---|
| Toepassing: | overdrachtafvalwater |
| Output: | 1.0HP/0.75KW |
Energie - besparings Asynchrone Motor In drie stadia 100M1-2 4KW 5.5HP voor de Pomp van het Hoge drukwater
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | De Pomp van het hoge drukwater |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |
Aluminium die Asynchroon Motorhoog rendement huisvesten In drie stadia
| Type: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Fase: | In drie stadia |
| voltage: | 380v |
Grote capaciteits elektrische centrifugaalpompen cpm-158 voor irrigeren enige fase 1HP/0.75KW
| Productnaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 1HP/0.75KW |
De Functieac van de enige Fase Zware Stroom Elektrische Pompen 2DKM -16 1.5HP
| Goederennaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | overdrachtafvalwater |
| Output: | 1.0HP/0.75KW |
Van de de Stroomvaste-vloeibare stof van NFM de Zware Binnenlandse Centrifugaalpompen voor Tuinirrigatie
| Punt: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 0.8HP /0.6KW |
Horizontale van de de Lage Drukkolom van de Beëindigenzuiging Pomp 2dkm-20 1.5KW 2.0HP voor Irrigatie
| Puntnaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Macht: | 1.5KW/2.0HP |
| Maximum stroom: | 540 L/min. |
Druk het Opvoeren de Centrifugaalpompen 0.55KW 0.75HP 1.5DKM-16 van de Beëindigenzuiging Antiroest
| Puntnaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Macht: | 0.55KW/0.75HP |
| Maximum stroom: | 480 L/min. |
De Elektrische Motor Enige Fase my90l-2 220v 50hz 2.2kw 3hp van de aluminiumcondensator
| Macht: | 2.2kw |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Voltage: | 220V-240V |
2 de Inductieie2 Elektrische Motor In drie stadia van 4 Pool AC
| Macht: | 0,37 0,5 1 1,5 2,2 3 4 5,5 7,5 kW |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Garantie: | Één Jaar |

