Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
Eenfasige 2,2 kW 3 pk elektrische wisselstroommotor 380V 50HZ 2300 RPM explosiebestendige afgesloten aluminium behuizing 110V pompmotor 5 kW
| Housing: | Aluminum |
|---|---|
| Duty: | S1 (continuous) |
| Rotation Direction: | Counter clockwise |
Twee lagers 5,5 kW 7,5 pk holle as motor voor Italiaanse hogedruk waterpomp
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
Sterk de Ventilatorblad van Flexibiliteits Gemakkelijk Vervangstukken Y2 voor 100#-de Huisvestingsmotor van het Kaderaluminium
| Materiaal: | plastic pp |
|---|---|
| Inhamdiameter: | 28.2mm |
| Afzetdiameter: | 130mm |
0.12HP AC Elektrische Motor in drie stadia 0.09KW 230/400V 1400RPM 4 Pool ms562-4
| Macht: | 0.09Kw |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Voltage: | 230/400V |
220/380V AC Motor1400rpm 3hp Aluminium in drie stadia ms100l1-4 Één Jaargarantie
| Macht: | 3 HP |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Voltage: | 230/380v |
De dubbele van de de Zuigpompscm2-45 0.75KW 1 " X1“ Pijp van het Stadium Centrifugaal Elektrische Water Grootte
| Puntnaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Macht: | 0.75KW/1HP |
| Q.Max (L/min.): | 90 |
Enige de Functie Elektrische Pompen 2DKM -16 1.5HP 440v In drie stadia 60hz van de Stadium Zware Stroom
| Goederennaam: | De Pomp van het rioleringswater |
|---|---|
| Toepassing: | overdrachtafvalwater |
| Output: | 1.0HP/0.75KW |
De Hydraulische Pomp Elektrische Motor van 0.75HP 0.55KW voor Speciale Vloeistoffen
| Productnaam: | Randwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
De pomplichaam van het hoge prestatiesroestvrije staal en pomp 1HP van de schacht de randolie
| Productnaam: | Randwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
De Elektrische AC Draad van het de Centrifugaalpompen100% Koper van PX 0.75kw 1.1kw 2.2kw met voor het Water geven
| Puntnaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 1.5HP /1.1KW |

