Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
De rubberverbindingen van de Waterpomp, van de de Schachtverbinding van 0.8Mpa 560A/B/C de Mechanische Standaardgrootte
| Grootte:: | Standaardgrootte |
|---|---|
| Kenmerken: | Gummibalken Mechanische afdichting |
| Snelheid:: | 10 m/sec |
Multi Mechanische de Schachtverbinding van het de Lente Enige Gezicht, CN116U-Delen 0.8Mpa van de Waterpomp
| Grootte:: | Standaardgrootte |
|---|---|
| Productnaam:: | Mechanische Verbinding |
| Eigenschap: | Rubberblaasbalgen Mechanische Verbinding |
Pomp van het de Enige Fase de Centrifugaalwater van 0.75HP 0.55KW voor Landbouwbedrijfirrigatie
| Structuur:: | Pomp in één stadium |
|---|---|
| Productnaam:: | Centrifugaalwaterpomp |
| Schutblad:: | Gietijzer/Aluminium met Messingstussenvoegsel |
De Centrifugaalpomp van het de Elektrische Motorwater van de Dkmreeks 0.75hp 110v 60hz voor Rioleringsgebied
| Gebruik: | Afvalwater |
|---|---|
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
| Maximum stroom: | 180 L/min. |
De Elektrische Motor Centrifugaal2850rpm Met duikvermogen van de drijvende kracht1hp Hydraulische Pomp
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | landbouw |
| Output: | 1HP/0.75KW |
220V 1 van het Micro- van Scm van de Centrifugaal de Pomp Vlotte PK Oppervlakte Elektrische Motorwater
| Macht: | 1HP /0.75KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 95L/Min |
| Hoofd Maximum: | 25m |
KLEINE DE POMPdkm REEKS VAN HET DE ELEKTRISCHE MOTOR GEDREVEN WATER VAN HET HUISgebruik ÉÉN JAARgarantie
| Uitvoer: | 2,0 pk / 15 kW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 540 l/min |
| Hoofd Maximum: | 23 m |
Straalreeks de Diepe goed Zelf van de Instructiepomp 2850RPM 42L/Min Stroom voor Huislevering
| Output: | 0.5HP/0.37KW |
|---|---|
| Maximum stroom: | 42 l/min. |
| Hoofd Maximum: | 40m |
2850RPM van de het Waterpomp van het snelheids Randdiafragma Hulp de Irrigatie1/2hp QB Reeks
| Productnaam: | Randwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 1/2HP /0.75KW |
0.32HP Zelf de Instructiepomp van 0,25 kW, ps-126 Zelf Eerste Waterpomp voor het Tuinieren/de Landbouw
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 33 m |
| Maximum stroom: | 36L/min |

