Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
ZOZHI 5.5kw 6 polen 3 fase holle as motor voor drukwasmachine industriële kwaliteit
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Driefasige waterdichte, zeer efficiënte 2,2 kW industriële wisselstroommotor voor hogedrukpompen
| Productnaam: | Holle asmotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22 kW/30 pk |
Elektrische motoren met holle schachtpomp 2.2kw 3kw 4kw 4.4kw 4.5kw 5kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw 18.5kw
| Naam van het product: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22kw/30hp |
Holle elektromotor met 7,5 pk/5,5 kW voor wasmachine pomp Industrieel sproeisysteem
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
Zwembadpomp 2800 tpm Enkelfasige asynchrone motor met waterdichte aluminium behuizing en 220V 50Hz frequentie
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Hoogrendement 2800rpm Elektromotor Aluminium Behuizing Voor Zwembadpomp
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 30work dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Twee lagers holle as elektromotor nominaal vermogen 4KW Ideale oplossing voor industriële automatiseringstoepassingen
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
ZOZHI 7,5kW Driefasige Waterdichte Industriële Motor voor Hogedrukpomp
| Productnaam: | Holle asmotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22 kW/30 pk |
Lichte 5,5 kW / 7,5 pk holle asmotor geschikt voor verschillende industriële toepassingen
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP55 |
| Isolatie klasse: | F |
5.5kw 230V 50HZ Monophase Hollow Shaft Electric Motor 1400rpm 4pools voor industriële
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |

