Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
0.25-0.75kw de Pomphoge snelheid OB-125 van het draaikolkwater OB-370 OB-550 OB-750 9M Zuiging
| Productnaam: | Randwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 0.25-0.75KW |
Het zelflichaam van de de kostenpomp van het instructie Straal autojet-60L 0.5HP 0.37KW ijzer voor tuin autojet-60L
| Productnaam: | Automatische Waterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.5HP/0.37KW |
Van de het waterpomp van de messingsdrijvende kracht Reeks van de het oppervlaktewaterpomp 0.5HP JSP de elektrische hydraulische
| Naam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het water geven |
| macht: | 0.5HP/0.37KW |
Uitstekende Zuiging tot 80 van de Zelfinstructie Straalmeters Pomp voor het Ondiepe goed Pompen 1.5HP
| Punt: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| macht: | 1.5HP /1.1KW |
Kleine Pomp 2850 t/min van de Vijvers Zelfinstructie voor Watervoorziening Over lange afstand
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 33 m |
| Maximum stroom: | 36L/min |
100% Zelf de Instructiepomp 0.75kw JET80L van de koperdraad met CE/SGS/ISO-Goedkeuring
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 45 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
Automatische zelf zuigende binnenlandse waterpompen voor luchtvoorwaarde gp-125A
| Productnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Toepassing: | het pompen |
| Output: | 0.16HP/0.125KW |
Hoge Pomp 220 V van de Lift Zelfinstructie voor Huis leverde/Druk het Opvoeren
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 33 m |
| Maximum stroom: | 36L/min |
Pomp 40m van de hoge druk Ondiepe Straal Zelfinstructie Hoofdirrigatie voor Binnenlands
| Puntnaam: | Zelfinstructiepomp |
|---|---|
| Hoofd Maximum: | 40 m |
| Maximum stroom: | 65L/min |
5.5 kW holle asmotor voor industriële hogedrukpomp
| Koelmethode: | IC411 |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20℃~+40℃ |
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |

