Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 588 producten.
4 Aantal polen 3-fase inductiemotor 2P 4P 6P 8P Zo nodig biedt aanloopkoppel en soepele snelheidsregeling
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Cooling Method: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
20m 3-fasen inductiemotor Nominaal vermogen 1.1KW 1.5PK Efficiëntie IE2 IE3 IE4 Geschikt voor transportbanden en werktuigmachines
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Phase: | 3 Phase |
De holle Motor 1400rpm van de Schacht Elektrische Torsie
| Productnaam: | Motor met holle as |
|---|---|
| Spanning: | 230/400V |
| Fase: | Drie fase |
IP55 Behuizing Hollow Shaft Motor 13,8 Ampere Perfect voor roboticaapparatuur met een robuuste en consistente vermogenstoename
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Weight: | 1.5 Kg |
| Enclosure: | IP55 |
Stille Motor 132M2-4 van de Verrichtings Holle Schacht de Beschermingsklasse van 11KW 15HP IP54/IP55
| Pool: | 4 |
|---|---|
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
| Motorlager:: | C&U (SKF voor Keus) |
400V/50HZ holle Hydraulische Druk 112M1-4 7.5HP 5.5KW 4 Pool van de Schachtmotor
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de klok mee |
3 Motor 24mm van de fase Holle Schacht Schachtdiameter voor Elektrische Drukwasmachine
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | hoge drukwasmachine |
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
Ampere 138 holle as motor ontworpen voor robotica-toepassingen Gemaakt voor consistente prestaties
| Weight: | 1.5 Kg |
|---|---|
| Protection: | IP55 Or IP65 |
| Protection Class: | IP55 |
Ventilatoren 3-fase inductiemotor Uitgang 0,09KW 0,12PK Nominale spanning 220V 380V 440V 550V 660V Ideaal voor zware toepassingen
| Head: | 20m |
|---|---|
| Output: | 0.09KW/0.12HP |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
Nominale frequentie 50Hz 60Hz 3-fase inductiemotor ontworpen voor boven zeeniveau, niet meer dan 1000m, met isolatieklasse F Klasse H
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Winding: | Aluminium Or Copper |
| Protection Rating: | IP54 / IP55 |

