Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 600 producten.
24mm Elektrische Motor van de Schacht7.5hp 1400Rpm de Holle Schacht
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
Motor van de het Aluminium5.5kw 7.5hp 1450rpm de Holle Schacht van de matrijzengietvorm
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
24mm Binnen5.5kw 1400rpm Holle Schachtmotor In drie stadia
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
Vrouwelijke Schacht5.5kw 7.5Hp Asynchrone AC Motor 112M2-4
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
Het schoonmaken van Machine1450rpm Holle Motor In drie stadia voor Hoge drukwasmachine
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 15KW/20HP |
| Schacht: | 24mm |
B de Motoraluminium van de Isolatie5.5kw Hol Schacht voor Stoommateriaal
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
5.5KW 7.5PK Holle As Motor Frame Maat 112 Gemaakt In Elektromotor Ideaal voor Verpakking en Materiaalbehandeling
| Protectionrating: | IP54 |
|---|---|
| Efficiency: | 85% |
| Frame Size: | 112# |
Condensatorlopende 3-fase inductiemotor IP 55 bescherming Geschikt voor industriële machines die robuuste motoren vereisen
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Motor Type: | Induction |
Voetgemonteerde 3-fase inductiemotor S1 continu bedrijf ontworpen voor en stabiele prestaties in industriële toepassingen
| Degree Of Protection: | IP 55 |
|---|---|
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
B5 3-fase inductiemotor IP 55 beschermingsmotor geschikt voor zware industriële toepassingen en machines
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Feature: | Energy-saving |
| Rated Voltage: | 230/400 V |

