Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 596 producten.
Motor In drie stadia de met geringe geluidssterkte van 6p/900rpm 5.5KW IE3
| Productnaam: | IE3 motor |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| macht: | 5.5kw/7.5Hp |
De Motor van de de Enige Faseinductie van het condensatorbegin IP54 0.75kw IE2
| Model: | Ml802-4 |
|---|---|
| Macht: | 0.75kw |
| Voltage: | 220v |
Ms802-4 4 het Aluminiummotor In drie stadia IP55 van Pool 0.75kw
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 0.75kw |
IP44 Kooi de in drie stadia van de Elektrische Motor0.75kw TEFC Eekhoorn
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 0.75kw |
5.5KW 4HP Driefasige elektrische inductiemotor Mannelijke as 380V AC Volt 50Hz Waterdicht 5KW Nominale vermogen voor reinigingsmachine
| Asynchrone snelheid: | 900rpm |
|---|---|
| Isolatie klasse: | F |
| Behuizing: | IP55 |
High Pressure 3kw 4hp Car Washer Cleaning Machine 24mm Hollow Shaft 50Hz Frequency Three-Phase Waterproof Protect Feature
| Asynchrone snelheid: | 1450 rpm |
|---|---|
| Isolatieklasse: | F |
| Omheining: | IP55 |
5.5KW Driefasige holle asmotor 50Hz Frequentie 1500 RPM Gereguleerd voor veiligheidscertificeringen Schoonmakers Explosieve omgevingen
| Asynchrone snelheid: | 1450 rpm |
|---|---|
| Isolatieklasse: | F |
| Omheining: | IP55 |
5.5KW Three-Phase Hollow Shaft Motor 50Hz Frequency 1500RPM Rated For High Pressure Washer
| Asynchrone snelheid: | 1450 rpm |
|---|---|
| Isolatieklasse: | F |
| Omheining: | IP55 |
Hoogdrukwasser 5.5kw 7.5hp Autoverwasser Reinigingsmachine 24mm Holle Schacht 50Hz Frequentie Drie-Fase Waterdicht Bescherm
| Asynchrone snelheid: | 1450 rpm |
|---|---|
| Isolatie klasse: | F |
| Behuizing: | IP55 |
ICO9001 Koelmethode 2,2 kW Motor Voetmontage Flensmontage Duurzame Elektromotor Ontworpen voor Zwaar Industrieel Gebruik
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Current: | 18.5 |

