Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
IP55 Gehalveerde holle asmotor 13,8 ampère 1,5 kg motor met lage trillingen en geluidsniveaus voor een soepele werking
| Insulation Class: | F |
|---|---|
| Manufactured Origin: | Made In China |
| Protection: | IP55 Or IP65 |
Buitendeursdiameter 60 mm holle asmotor IP55 Beschermingsklasse 85 Efficiëntie Ontworpen voor robotica en automatiseringssystemen
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
| Efficiency: | 85% |
Nominale uitgang 0,12 kW 315 kW 3-fase inductiemotor Compatibel met verschillende spanningscategorieën en industriële normen
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1500RPM |
| Rated Output: | 0.12KW-315KW |
1.1-1.5kw AC de Motor van de Enige Faseinductie 1400rpm my90l-2 voor het Algemene Drijven
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 2.2KW/3HP |
500 GPH Stroomsnelheid 3-fase inductiemotor met volledig afgesloten beschermende kogellagers Industriële prestaties
| Insulation Class: | Class F / Class H |
|---|---|
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
Waterdichte, hoge efficiëntie 4kW 3-fase inductiemotor voor industriële toepassingen
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
Waterdichte Hoogrendement 2,2kW Driefasige AC Motor voor Industriële Toepassingen
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
Energiezuinige 2,2 kW driefase inductiemotor met IP55 waterdichtheid voor industriële toepassingen
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
Waterdichte driefasige inductiemotor 11 kW IE2 Efficiency Flange Mount AC-motor voor industriële toepassingen
| Beschermingsgraad: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0,12 kW-315 kW |
4-polige 3-fasen inductiemotor met voetmontage en flensmontage, ontworpen voor continu bedrijf in industriële omgevingen
| Enclosure: | IP55 |
|---|---|
| Housing: | Cast Iron |
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |

