Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 596 producten.
10HP 132S2-4 Inductiemotor In drie stadia 7.5kw 400V 60HZ voor het Schoonmaken van Machine
| Output: | 7.5KW/10HP |
|---|---|
| Toepassing: | hoge drukpomp |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |
Op zwaar werk berekende Regelmatige Lopende de Inductiemotor 4 van de Enige Fase Asynchrone Motor Pool
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 0.33HP /0.25KW |
100L3-4 Holle Shaftgear van 4KW 5.5HP Motor voor Hoge druk Schoonmakend Materiaal
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
Van de de Motor Lage Macht van de hoog rendement het Holle Schacht Brushless Verlies 5.5KW/7.5HP
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | hoge drukpomp |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |
Asynchrone de Motoriso Dubbele Condensator van de de Enige Faseinductie van ml
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Output: | 3KW |
| Pool: | 2 |
Condensatorbegin/de In werking gestelde Motor van de Enige Faseinductie 3kw 4hp voor de Machine van de het Plettenmolen
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | De Machine van de het plettenmolen |
| Output: | 3KW/4HP |
Van de het Koperdraad van de enige Fase3kw de Asynchrone Elektrische Motor 4HP 100% Norm van CEI
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | De Machine van de het plettenmolen |
| Output: | 3KW/4HP |
De Motor van lidstaten IE2, Asynchrone Elektrische Motor de In drie stadia van 7.5kw voor Algemene Aandrijving
| Naam: | IE2 motor |
|---|---|
| Output: | 7.5kw/10HP |
| Voltage: | 230/400V/60HZ |
My801-2 Ac van de de Condensatorlooppas van IC411 Koelinductiemotor
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 1 HP/7,5 KW |

