Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
IE2 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |
S1 Continu Bedrijf 3-Fase Inductiemotor 2.2KW 3PK Nominaal Vermogen Condensatorloop Geschikt voor Industriële Motorsystemen
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Motor Bearing: | C&U (SKF For Choice) |
Duurzame Inductiemotor In drie stadia 112M2-2 5.5KW/7.5 HP voor het Materiaal van de Autowas
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Pool: | 2 |
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
Grootte van de flens B35 3-fase inductiemotor Geschikt voor verschillende industriële omgevingen Ac Spanning 220 V 380 V 440 V Duurzaam
| Number Of Poles: | 4 |
|---|---|
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
| Housing Material: | Cast Iron |
Eenfasige 5,5 pk 4kw 220V inductiemotor 1500 tpm voor industriële luchtcompressor 1 jaar dienst
| uitgang: | 5,5 PK / 4 kW |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | 40°C |
| Versnelling: | 1500 t/min |
TEFC-koelmethode 3-fase inductiemotor Uitgang 0,09 kW 0,12 pk Ontworpen om de prestaties van industriële apparatuur te ondersteunen
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Application: | Industrial Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
| Frequency: | 50 Hz / 60 Hz |
Holle As Motor 4KW 5.5PK B3 87/61 Holle As 24mm IP55 Bescherming 1400rpm Driefasig 380V Voor Hogedrukreinigers En Wasinstallaties
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
ICO9001 Koelmethode Eénfasige inductiemotor met nominale frequentie 50Hz60HZ en lager C U NSK voor apparatuur
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
de Enige Fase Elektrische Motor 0.75kw van 230v 50hz voor het Zwemmen/Kuuroordpoolmotoren
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1HP/0.75KW |
ZOZHI 5.5kw 6 polen 3 fase holle as motor voor drukwasmachine industriële kwaliteit
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |

