Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 600 producten.
De Inductiemotor myt711-2 van de koper2800rpm 1.5KW Enige Fase
| Toepassing: | Zwembadpomp |
|---|---|
| Voltage: | 220v |
| Macht: | 0.55kw/0.75hp |
van het Aluminiumshell hollow shaft motor for van 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw de Hoge drukwasmachine
| Productnaam: | Motor met holle as |
|---|---|
| Sollicitatie: | Hogedrukreiniger |
| Vermogensbereik: | 1,1 kW ~ 22 kW |
15kw holle Schacht Elektrische Motor voor Hoge drukwasmachine
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
Van de de Machine het Holle Schacht van de autowasmachine de Motor5.5kw 1400rpm 7.5Hp Koper Winden
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
Elektrische Motor de In drie stadia van lidstaten IP44 7.5Hp 5hp 1.5Hp 1.1kw
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 1.1KW/1.5HP |
B35 de Elektrische Motor 1.5Hp van het Flens1.1kw Aluminium met Versnellingsbakken
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 1.1KW/1.5HP |
Asynchrone 2800RPM 3 Motor van de Faseinductie ms801-2 0.75KW 1HP
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 0.75kw/1HP |
± 5% nominale spanning Eensaagse inductiemotor 1400/2800 t/min. Versnelling voor veelzijdige industriële toepassingen Luchtcompressor
| Efficiency : | IE1 |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Power range: | 0.09kw-4kw |
2770 RPM condensator 3 fasen inductie motor condensator TEFC / ODP behuizing
| Flensgrootte: | B35 |
|---|---|
| Motorhuis: | Aluminium |
| Nominale output: | 0.06 kW-20 kW |
IE2 15PK 11KW AC Elektrische Inductiemotoren met 24mm Holle As 1000rpm Driefasig 50Hz Frequentie 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |

