Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 600 producten.
Horizontale Holle Schachtmotor 7.5KW 400V D.W.Z. 2 132S1-2 voor Hoge drukpomp
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | schoonmakende machine |
| Output: | 5.5kw |
100% koper dat Elektrische Toestelmotor 112M2-4 5.5KW 7.5HP met Aluminiumhuisvesting telegrafeert
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | Druk Wahser |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |
Gegoten aluminium behuizing holle as éénfase motor met IP54 beschermingsgraad, ideaal voor industriële apparatuur
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Ampere: | 15.3 |
| Manufactured Origin: | Made In China |
Gegote ijzeren behuizing 3 fase inductie motor flenst gemonteerd 4 pool Duurzame elektromotor ideaal voor productieprocessen
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Rated Power: | 1.1KW 1.5HP |
Uitgevoerd 7.5HP 5.5KW 3 Fase Inductiemotor Gietijzeren behuizing Vermogen 0,5 KW tot 500 KW Elektrische motor voor zwaar gebruik
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Power Rating: | 0.5 KW To 500 KW |
| Rated Power: | 1.1KW 1.5HP |
Aluminium die 3 Fase Asynchrone Motor 4 huisvesten de Zelf Aanvang van Polen voor Reductiemiddel
| Outputclassificatie: | 2.2kw/3HP |
|---|---|
| Aantal Polen: | 4 |
| Bijlage: | IC411 |
Die Cast Aluminium Housing Hollow Shaft Motor 5.5KW Class F Isolatie geoptimaliseerd voor verpakkingslijnen en transportsystemen
| Speed Range: | 1500 RPM |
|---|---|
| Mounting Type: | Foot Mounted |
| Insulationclass: | Class F |
5.5kW Aluminium het in drie stadia Shell IE1 IE2 IE3 van de Elektrische Motoren1500rpm Flens B3
| Type: | Asynchrone motor |
|---|---|
| Fase: | Drie fase |
| Spanning: | 400V |
Het Aluminium Asynchrone Motor ms112m-4 van 4KW 5.5Hp CEI van 380V 50hz
| Macht: | 5.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Voltage: | 230/400V |
Aluminiumie2 1.1kw Elektrische Ac Motor In drie stadia
| Type: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Fase: | in drie stadia |
| Voltage: | 380V |

