Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 600 producten.
Aluminium2800rpm 0.75kw 1hp Asynchrone Ac Motor
| Toepassing: | zwembadpomp |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Macht: | 0.55kw/0.75hp |
Holle de Schacht Brushless Gelijkstroom Motor 2.6KW 3.5HP 4 Polen hs90l3-4 van de hoge drukpomp
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | hoge drukpomp |
| Output: | 2.6KW/3.5HP |
Aluminium die de Motor van de Enige Faseinductie met NSK-het Dragen voor het Zwemmen Pomp het Drijven huisvesten
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het zwemmen Pomp het Drijven |
| Output: | 2HP |
De Faseac van ZOZHI Één de Condensator die van de Inductiemotor voor de Poolpomp van 1.1kw 1.5Hp lopen
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
Holle het Aluminiumhuisvesting in drie stadia 5.5KW/7.5HP van de Schachtmotor voor Hoge drukpomp
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | hoge drukpomp |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |
2PK 1,5KW Driefasige Asynchrone AC Motor Aluminium Behuizing 380V Nominale Snelheid 3000RPM Waterdicht Gesloten
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
10HP 7.5KW Hollow Shaft Motor 380V AC Volta for Three-Phase Pressure Washing Machine Waterproof Aluminium Housing
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |
ZOZHI 5.5kw 7.5hp 6poles 3-Phase Waterproof Aluminium Housing Motor with Hollow Shaft for 380V Pressure Washing Machines
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |
B3 Aluminium die 24mm Holle Schacht Elektrische Motor huisvesten
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| voltage: | 230/400V |
| Fase: | In drie stadia |
IP55-bescherming Holle-as motor Aluminiumlegering behuizing Materiaal Bedrijfstemperatuur Min 20°C tot 80°C Geschikt voor industriële toepassingen
| Installation: | B3 |
|---|---|
| Cooling Method: | FAN Cooling |
| Housing Material: | Aluminum Alloy |

