Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
400-500v gemakkelijke van de de Spaarderscondensator Cbb60 60uf van de Vervangstukkenenergie Hoge de Isolatieweerstand
| Geschatte Capacitieve weerstand: | 60uF |
|---|---|
| Nominale spanning: | 250VAC~450VAC |
| Geschatte Frequentie: | 50HZ~60HZ |
Aluminium Behuizing Eenfasige Inductiemotor Condensator Draaiend Type Stroom 18.5 Ontworpen voor Industriële Apparatuur
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
|---|---|
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
| Flange Size: | B3 |
0.55kw de Motor van de enige Faseinductie 50HZ/60HZ voor Plastic Zwembadpompen
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
High Quality Single-Phase AC Induction Electric Motor Capacitor Sart Run From 0.5hp to 5.5hp Waterproof Aluminium Housing
| Frequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Applicatie: | Boorput Compressor Rijden |
| Aantal polen: | 2 |
De Inductieac van 3.7KW 5HP 2000rpm Motor 4 Pool yc132s2-4 voor Pompwasmachine
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 3.7kW/5HP |
Aluminium behuizing Asynchrone motor die werkt onder wisselspanning 220240V Geoptimaliseerd voor energiebesparing en lange levensduur
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
Nominale snelheid 750 tot 3000 tpm 3-fase inductiemotor met aluminium behuizing, perfect voor diverse industriële apparatuur
| Head: | 20m |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
Van de de Schachtmotor van de drukpomp Hol Hoog rendement 100L2-4 Omwenteling de Met de wijzers van de klok mee van 3KW
| Output: | 3kw/4Hp |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de klok mee |
Industriële 3-fasen inductiemotor met S1-continuous duty en aluminium motorbehuizing
| Service Factor: | 1.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -15 ℃-40℃ |
| Mounting: | B3 |
500 GPH 3-fase inductiemotor met lichtgewicht aluminium behuizing Perfect voor industriële machines en apparatuur
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
|---|---|
| Above Sea Level: | Not Exceed 1000m |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |

