Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
Lopende AC de Inductiemotor van de Motor Enige Fase voor de Pomp van het Zwembadwater
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het drijven voor Zwembadpomp |
| Output: | 2HP |
De plastic Elektrische Einddoos Gemakkelijke Vervangstukken regelen Type voor Motor/Waterpomp
| Puntnaam: | Einddoos |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Toepassing: | Elektrische Pomp |
Van de de Poolpomp van de condensatoraanzet 1HP 0.75KW de Motor IP54
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1HP/0.75KW |
De Motor van de de Poolpomp van de eekhoornkooi 0.75HP 0.55KW myt711-2
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
IP44 Motor van de aluminium de Elektrische Inductie TEFC voor Pompreductiemiddel
| productnaam: | 3-fase inductiemotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | rijden |
| Stroom: | 1,1 kW/1,5 pk |
5.5kw holle Schacht Elektrische Motor 1400rpm voor Wasmachine/Pomp
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Macht: | 5.5KW/7.5HP |
| Schacht: | 24mm |
Aluminium behuizing 3-fase asynchrone motor 5.5KW 7.5HP 4 polen 380V 50HZ 1440 RPM waterdicht afgesloten 75/90mm Voor Hawk Pump
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Gietijzer2850r/Min 0.55KW 0.5HP diep goed Pomp DP-550A
| Type: | DP-550A |
|---|---|
| Macht: | 0.55kw/0.75hp |
| Q.max: | 40L/min |
Hoogrendement 5.5PK 4KW Driefasige Asynchrone AC Inductiemotor 380V Nominale Snelheid Waterdichte Gesloten Aluminium Behuizing
| Asynchrone snelheid: | 500 rpm |
|---|---|
| Isolatie klasse: | F |
| Behuizing: | IP55 |
ZOZHI 3hp 2.2kw AC Motor Three Phase Asynchronous With Aluminum Housing for Car Washers
| Asynchronous Speed: | 1500RPM |
|---|---|
| Insulation Class: | F |
| Enclosure: | IP55 |

