Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
ZOZHI 0.75HP 0.55KW myt711-2 Motor 2 van de Poolpomp Pool
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | zwembadpomp |
| Output: | 0.75HP/0.55KW |
Driefasige 5,5 kW 7,5 pk elektrische wisselstroommotor 380V 50 Hz 1500 tpm Explosiebestendige gesloten aluminium behuizing 110 V pompmotor 5 kW
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Three-Phase 5.5KW 7.5HP Electric AC Motor 380V 50HZ 1500 RPM Explosion-Proof Enclosed Aluminium Housing 110V For AR Pump
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Zwembadpomp 2800 tpm Enkelfasige asynchrone motor met waterdichte aluminium behuizing en 220V 50Hz frequentie
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Hoogrendement 2800rpm Elektromotor Aluminium Behuizing Voor Zwembadpomp
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 30work dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
IE2-132S1-2 5.5KW 2910Rpm Siemens Type Motor Aluminium Housing Three Phase Water Pump Motors Pole 2 Y2(IE2) series
| Productnaam: | IE2 motor |
|---|---|
| Verpakking Details: | Ingepakt in kartons, vernisjegeval of houten geval. |
| Levertijd: | 25 ontvingen de werkdagen na uw betaling |
Van de de Enige Faseinductie van de Zwembadpomp de Motor2hp 1.5KW Hoge Betrouwbaarheid
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 2HP/1.5KW |
ZOZHI 7.5KW driefasige asynchrone motor met waterdichte aluminium behuizing voor hogedrukwasmachines
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
2.2KW 3HP 3-fase inductiemotor Aluminium behuizing TEFC koelmethode Gebouwd om stroom te leveren in industriële omgevingen
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Type: | 3 Phase Induction Motor |
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
Industriële machines 3-fase inductiemotor uitgerust met gietijzeren behuizing voor prestaties en mechanische stabiliteit
| Ac Voltage: | 220 V/380 V/440 Volts |
|---|---|
| Flange Size: | B35 |
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |

