Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
50Hz 60Hz Nominale Frequentie 3 Fase Inductiemotor Levert 20m Opvoerhoogte Geschikt voor Pompen Ventilatoren en Industriële Apparatuur
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Power Rating: | 0.5 KW To 500 KW |
Aluminium behuizing 2.2KW 3PK voetgemonteerde 3-fase inductiemotor ontworpen voor continu gebruik in industriële omgevingen
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Driefasige waterdichte, hoog efficiënte 2,2 kW industriële wisselstroommotor voor waterbehandeling/HVAC-systemen
| Beschermingsgraad: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0,12 kW-315 kW |
3 fase voet gemonteerd 3 fase inductiemotor geschikt voor pompen compressoren en transportersystemen in industriële omgevingen
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
Aluminium behuizing Hollow Shaft motor Lage geluidsniveau ≤ 65 dB voor industriële
| Materiaal: | Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Certificeringen: | CE, CCC,ISO9001 |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
20m Hoofd 3 Fase Inductie Motor Flanche gemonteerd gietijzeren behuizing Gebouwd om stabiel koppel en energieverbruik te bieden
| Pole: | 4 |
|---|---|
| Head: | 20m |
| Housing: | Cast Iron |
Driefasige waterdichte 7,5kW hoogrendementsmotor voor hogedrukpomp
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
Plastic Koel van het Blad Gemakkelijke Vervangstukken Y2 van de Motorventilator de reeks Elektrische Motor
| Materiaal: | plastic pp |
|---|---|
| Inhamdiameter: | 11.290mm |
| Afzetdiameter: | 90460mm |
3,7 kW 5 HP Mej.series three phase Asynchrone Motor met Alumuinum-Kader
| Type: | Asynchrone motor |
|---|---|
| Fase: | Drie fase |
| Spanning: | 380V |
MYT-de Pompmotor 2 van de Reeks2hp Inductie Polen-Condensator die myt802-2 2HP/1.5KW in werking stellen
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 2HP/1.5KW |

