Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
Van het de Motor Zwembad van de schroefdraad Enige Fase Asynchrone Toegepaste de Pompenschacht
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 2HP/1.5KW |
Ac de Inductiemotor van de Inductie Elektrische Enige Fase voor de de Bovengenoemde Pomp/Sauna van de Grondpool
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1HP/0.75KW |
50 Hz driefasige asynchrone motor met isolatieklasse F - industriële bedrijfsvoering
| Geluidsniveau: | ≤60dB |
|---|---|
| Nominale spanning: | 380 V |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
50Hz Nominale Frequentie Hollow Shaft Motor Biedt Aluminium legering behuizing materiaal en 1450RPM Asynchrone snelheid Ontworpen voor automatisering
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Cooling Method: | FAN Cooling |
| Housing Material: | Aluminum Alloy |
Aluminium dat Asynchrone Motor In drie stadia 100L3-4 4KW 5.5HP voor Druk Wahser huisvest
| Output: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | Druk Wahser |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |
De Motor van de de Enige Faseinductie van de Zwembadpomp 1.1kw 1,5 PK Condensator het Lopen
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
Hoogrendement 1.1KW 1.5PK 87/61mm Driefasige Aluminium Elektrische Inductiemotor 50Hz 24mm Holle As Waterdichte Hawk Pomp
| Asynchrone snelheid: | 1400 tpm |
|---|---|
| Isolatieklasse: | F |
| Omheining: | IP55 |
10HP AC 3 de Motor Elektrische Motor van de Faseinductie met de Norm van CEI van de Aluminiumhuisvesting
| Productnaam: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 10HP/7.5KW |
De dubbele Reeks van Condensatorml 1 Aluminium die van de Fase Elektrische Motor het Algemene Drijven huisvesten
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 3KW |
De Huisvestingsmotor 3 Faseac Inductiemotor 7.5kw 10hp van het hoog rendementaluminium
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| output: | 0.24HP/0.18KW |

