Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
De Reeks Elektrische Asynchrone Motor 4 van lidstaten Pool-Standaard het Aluminiumhuisvesting van CEI
| Output: | 0.75KW/1HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Motorlager:: | C&U (SKF voor Keus) |
Standaardlidstaten 3 van CEI het Aluminiumhuisvesting van de Fase Asynchrone Motor 1400RPM 3000RPM
| Naam: | IE2 motor |
|---|---|
| Output: | 7.5kw/10HP |
| Voltage: | 230/400V/60HZ |
Holle de Schacht Elektrische Motor 132M1-4 9.5KW 12.5HP van wassystemen voor NMT-Pomp
| Output: | 7.5kw/10HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
Van de de Klassenf Holle Schacht van de aluminiumhuisvesting IP55 Elektrische Motor 132S2-4 7.5KW 10HP voor Autowasmachine
| Output: | 7.5kw/10HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
Aluminium die Holle Schacht 4 Pool 711-4 0.25Kw huisvesten van de Enige Fase Elektrische Motor
| Productnaam: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | schoonmakende machine |
| Output: | 0.25KW/0.25HP |
Gegoten aluminium behuizing holle as motor 112 framegrootte Ampère 15,3 Geschikt voor productieapparatuur
| Manufactured Origin: | Made In China |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Housing: | Die Cast Aluminum |
Goede Holle de schacht elektrische motor 160M1-4 15KW 20HP van de Hittedissipatie voor Drukpomp
| Output: | 7.5kw/10HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
holle de Schachtmotor 132M2-4 van 11KW 15HP voor de Hoge Pomp van de Hydraulische Drukwas
| Pool: | 4 |
|---|---|
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
| Motorlager:: | C&U (SKF voor Keus) |
Diameter 24 Holle Elektrische Motor 1450 t/min 5.5KW 7.5HP van de Schachtmotor voor Drukpomp
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Pool: | 4 |
| Omwentelingsrichting: | Met de wijzers van de klok mee |
Waterdichte, hoog efficiënte 4 kW driefase inductiemotor voor waterbehandeling
| Beschermingsgraad: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0,12 kW-315 kW |

