Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ house water pump ] bij elkaar passen 602 producten.
IE2 ms90s-4 Asynchrone AC Motor de In drie stadia van 0.18-7.5kw
| Type: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Fase: | in drie stadia |
| Voltage: | 380V |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Elektromotor 100L3-4 Holle Schacht Spanning 5kw Nominale Driefasige Asynchrone Inductiemotor AC
| Spanning: | 110 V/220 V |
|---|---|
| Lagers: | C&U |
| Kracht: | 5.5HP/4KW |
Asynchroon de Motorie2 Waterdicht Aluminium In drie stadia Shell van 380V 410V 220V
| Type: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Fase: | In drie stadia |
| Voltage: | 400v |
De aluminium0.55kw 0.75hp Condensator stelt Asynchrone Motoren in werking
| Model: | My801-4 |
|---|---|
| Output: | 0.55KW/0.75HP |
| Productnaam: | De pomp van het elektrische motorwater |
Het Aluminiumac van 10HP 7.5kw Elektrische Motor380v 50Hz IE2 IE3 Efficiency In drie stadia
| Type: | Asynchrone motor |
|---|---|
| Fase: | Drie fase |
| Spanning: | 380V |
Eind Toegepaste de Doos Plastic Enige Condensator Met hoge weerstand van de inductiemotor
| Puntnaam: | Einddoos |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek |
| Toepassing: | Waterpomp |
MYT-Reeks Zwembad 1 Fase Elektrische Motor myt712-2 Bestand het Ongedierte van 0.75KW 1HP
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Output: | 0.75kw/1HP |
| Pool: | 2 |
2 van de de Enige Fase het Asynchrone Motor MYT van Pool de Reeks0.75kw 1HP Ingesloten Ventilator Koelen
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Output: | 0.75kw/1HP |
| Pool: | 2 |
De Condensator die van de de Inductiemotor 1.1KW 1.5HP van de aluminium Enige Fase Hoge Betrouwbaarheid in werking stellen
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
5.5KW elektrisch Hol Aluminium 112M2-4 van de Schachtmotor voor de Reinigingsmachine van de Hoge drukauto
| Output: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Toepassing: | Hydraulische pomp |
| Voltage/Frequentie: | 400V/60HZ |

