Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
Elektrische Asynchrone Holle Schacht Motor Drie Fase 7kw 380V Industrie 24mm
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 7KW/9.5HP |
5.5kW Driefasige waterdichte super efficiënte holle as industriële motor
| Productnaam: | Holle asmotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22 kW/30 pk |
ZOZHI 11kW Driefasige waterdichte super efficiënte wisselstroommotor IE2 voor industriële exploitatie op lange termijn
| Productnaam: | Holle asmotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22 kW/30 pk |
Asynchrone industrie-inductie elektrische motor 22kw 380V driefasig
| Product Name: | Hollow Shaft Motor |
|---|---|
| Application: | Pressure Washer Machine |
| Power Range: | 22KW/30HP |
7.5kw High Efficiency Three-Phase Hollow Shaft Motor 10hp Industrial Electric Motor met waterdichte bescherming en lage prijs
| Productnaam: | Holle asmotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22 kW/30 pk |
220V de Motor van de de Enige Faseinductie van de messingsdrijvende kracht 0.8hp
| Structuur: | eenfasige pomp |
|---|---|
| Gebruik: | water |
| Theorie: | Centrifugaalpomp |
De enige van het Elastomeerblaasbalgen van Burgmann 560A van Gezichts Gemakkelijke Vervangstukken Mechanische Verbinding
| Grootte:: | Standaardgrootte |
|---|---|
| Kenmerken: | Gummibalken Mechanische afdichting |
| Snelheid:: | 10 m/sec |
Laag geluid IP55 holle asmotor 24 mm asdiameter 100 mm aslengte
| Levensduur: | ≥3000H |
|---|---|
| Koelmethode: | IC411 |
| Holle Schachtdiameter: | Φ24 mm |
5.5 kW nominale vermogen holle asmotor voor Isolatie klasse F en 112 frame size in industriële
| Color: | Depend On Customer |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Rated Power: | 5.5KW |

