Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
MS IE1 IE2 IE3 hoog rendement 3-fase inductiemotor met aluminium behuizing voor versnellingsbakpompen en schone machine
| Naam van het product: | 3-fase inductiemotor |
|---|---|
| Toepassing: | Versnellingsbak, pompen, schone machine |
| Vermogensklasse: | 0.06kw ~ 22kw |
De interne Motor In drie stadia van de Schacht380v 50HZ 5.5KW Inductie
| Uitgang: | 0,5 kW 1,5 kW 2,2 kW 4 kW 5,5 kW 7,5 kW |
|---|---|
| Sollicitatie: | Hydraulisch systeem |
| Spanning/Frequentie: | 220V 230/380V 60HZ |
Eenfasige 5,5 pk 4kw 220V inductiemotor 1500 tpm voor industriële luchtcompressor 1 jaar dienst
| uitgang: | 5,5 PK / 4 kW |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | 40°C |
| Versnelling: | 1500 t/min |
1pk 0,75kw 220V Eenfasige Inductiemotor 3000rpm voor Industrieel Afgesloten voor Luchtcompressor
| uitgang: | 1 PK / 0,75 kW |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | 40°C |
| Versnelling: | 3000 RPM |
Hoogrendement 1.1KW 1.5PK 87/61mm Driefasige Aluminium Elektrische Inductiemotor 50Hz 24mm Holle As Waterdichte Hawk Pomp
| Asynchrone snelheid: | 1400 tpm |
|---|---|
| Isolatieklasse: | F |
| Omheining: | IP55 |
Aluminium behuizing 3-fase asynchrone motor 5.5KW 7.5HP 4 polen 380V 50HZ 1440 RPM waterdicht afgesloten 75/90mm Voor Hawk Pump
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
5,5kW Driefasige Asynchrone Motor met Flensbevestiging en Waterdicht Ontwerp voor Industriële Pompen
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
Driefasige 5,5 kW 7,5 pk elektrische wisselstroommotor 380V 50 Hz 1500 tpm Explosiebestendige gesloten aluminium behuizing 110 V pompmotor 5 kW
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Hoogrendement 5,5kW Waterdichte Driefasige Asynchrone Holle As Motor voor Industriële Toepassingen
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
Van de de Enige Fase Elektrische Motor 100% van IP54 3KW het Koperdraad 50Hz met Centrifugaalschakelaar
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
|---|---|
| Output: | 3KW |
| Pool: | 2 |

