Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
Enige Faseac de Condensatorbegin & Looppas 0.5hp 0.75hp 1hp 1.5hp van de Inductie Elektrische Motor
| Naam van het product: | Enkelfasige motor |
|---|---|
| Toepassing: | commercieel, industrieel, bouwservice |
| Vermogensklasse: | 0,12 kW ~ 4 kW |
Waterblaster motor Hollow Shaft motor 240V 50Hz AC Inductie motor IP55 Thermisch beschermd 1450/2800RPM voor commercieel/huishoudelijk gebruik
| Kwaliteit: | Superieur |
|---|---|
| Type: | Spa whirlpoolsysteem |
| Snelheid: | 1400 tpm |
2.2kw 3pk 220V Eenfasige Condensator-Run Waterdichte Inductiemotoren 1500rpm Nominale Snelheid 60hz Frequentie
| Output: | 3 pk / 2,2 kW |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | 40°C |
| Versnelling: | 500 rpm |
Inductiemotor met één fase 1 pk 0,75 kW 220 V 1500 tpm voor gesloten luchtcompressor
| uitgang: | 1 PK / 0,75 kW |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | 40°C |
| Versnelling: | 3000 RPM |
50Hz 0,75KW 1HP Eénfasige condensator-startrun Asynchrone inductiemotor 220V/230V AC Spanning 60Hz Frequentie 5KW Nominaal vermogen
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Toepassing: | Boorput Compressor Rijden |
| Aantal Polen: | 2/4 |
ZOZHI IE3 50Hz 4HP 3KW Driefasige efficiëntie 220V 380V elektromotor voor luchtreinigingsapparatuur
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
50Hz 0,75KW 1HP 1440rpm Eenfasige condensator-startrun Asynchrone inductiemotor 220V/230V AC Volt 60Hz Frequentie Nominale kracht
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Toepassing: | Boorput Compressor Rijden |
| Aantal Polen: | 4 |
50Hz 0,55KW 0,75HP 1440rpm Eénfasige condensator-startrun Asynchrone inductiemotor 220V/230V AC Volt 60Hz Frequentie Nominale vermogen
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Toepassing: | Boorput Compressor Rijden |
| Aantal Polen: | 4 |
1410rpm Eenfasige Condensator-Start Loop Asynchrone Elektromotor 0.37KW 0.5PK 220V AC Spanning 50Hz/60Hz Nominaal Vermogen
| Frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Application: | Bore well Compressor Driving |
| Number Of Poles: | 4 |
Holle As Motor 4KW 5.5PK B3 87/61 Holle As 24mm IP55 Bescherming 1400rpm Driefasig 380V Voor Hogedrukreinigers En Wasinstallaties
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |

