Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ industrial centrifugal pumps ] bij elkaar passen 381 producten.
IE2 Efficiëntie 7,5 pk/5,5 kW Holle schacht elektromotor voor industriële spuitsystemen
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
2.2kw 4kw 5.5kw 7.5kw Driefasige holle schacht ac elektrische wasmachine wasmachine motor voor drukpomp
| Nominale frequentie: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
5.5kW 24mm Holle As Motor met Aluminiumlegering Behuizing voor Wasmachine en Industriële Toepassingen
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Koelmethode: | IC411 |
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
ZOZHI IE3 Serie 1pk 1,5pk 2pk 3pk 4pk 5,5pk 1,5KW Driefasige Motor 1400rpm Asynchrone Inductie AC Elektromotor
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
5.5kw Driefasige AC elektromotor voor autowasmachine Hoogdrukwaspomp
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
Elektrische motor met drie enkele fasen wisselstroom met holle as voor een hogedrukwasmachine
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
2.2kW 3kW 4kW 4.4kW 4.5kW 5kW 5.5kW 7.5kW 11kW 15kW 18.5kW Holle as Elektrische driefasemotor Voor autoverwasserpomp
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
Eenfasige driefasige holle schachtmotor voor hogedrukwaspomp
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
Gegote ijzer aluminium 100% koper draad Inductie enkel driefasige ac holle as motor voor Italië pomp
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montage-type: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤ 75 dB |
ZOZHI IE1 IE2 IE3 3-fase holle asmotor voor industriële toepassingen
| Vervaardiging: | ZOZHI Motor |
|---|---|
| Geluidsniveau: | ≤ 65 dB |
| Efficiëntie: | IE1 IE2 IE3 |

