Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ 1 1kw ac electric motor ] bij elkaar passen 58 producten.
B3 Flangengrootte 2.2kw Motor Aluminium behuizing Krachtige elektromotor Geschikt voor verschillende industriële machines
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
|---|---|
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
| Performance: | High Reliability |
IE2 15PK 11KW AC Elektrische Inductiemotoren Met 24mm Holle As 900rpm Driefasig 50Hz Frequentie 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
ZOZHI waterdichte driefasige hoge efficiëntie IE2 asynchrone elektromotor IP55 1.1KW 1.5Hp 50Hz voor kleine pomp
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
Duurzame IE3 15HP 11KW AC elektrische inductiemotoren met 24mm holle as 1000rpm driefasig 50Hz frequentie 380V AC aluminium 60Hz
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14WORK DAGEN |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
ZOZHI Waterdichte Driefasige Hoogrendement IE2 Asynchrone Elektromotor IP55 1.1KW 1.5Pk 50Hz Flensmontage 90L-4
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
Isolatie klasse F AC Inductiemotor van C U/NSK voor industriële toepassingen
| Housing material: | Aluminum |
|---|---|
| Stator Material: | 100% Copper Wire |
| Motor Type: | Single Phase Induction Motor |
Hoogrendement 1.1KW 1.5PK 87/61mm Driefasige Aluminium Elektrische Inductiemotor 50Hz 24mm Holle As Waterdichte Hawk Pomp
| Asynchrone snelheid: | 1400 tpm |
|---|---|
| Isolatieklasse: | F |
| Omheining: | IP55 |
De Motor van de de Enige Faseinductie van de Zwembadpomp 1.1kw 1,5 PK Condensator het Lopen
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
Van het de Motoraluminium van de premieefficiency IE3 Inductie de In drie stadia Asynchrone 1.1kw
| Productnaam: | IE3 motor |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Gietijzer |
| Output: | 1.1kw |
4kw/5,5 pk holle as driefasemotor voor drukwasser Ac inductie elektromotor voor autoverwasser
| Nominale spanning: | 380 V |
|---|---|
| Toepassing: | Industriële automatisering, robotica, CNC-machines |
| Nominaal vermogen HP: | 5.5HP |

