Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ 1 1kw ac electric motor ] bij elkaar passen 58 producten.
Mc90l-2 van de Motorcei van IP54 1.5HP AC Elektro van de de Enige Fasecondensator het Beginmotor
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het algemene Drijven |
| Output: | 1.1KW/1.5HP |
Mingdongmotor 3 Faseac Elektrische Motor met Rode Kleur voor het Drijven van Machine
| De dienstfactor: | 1.0 |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 1.1KW 1.5HP |
| Steun: | Voet-opgezet |
6 het Gietijzerac van Polen IP54 1.1kw Asynchrone Motor IE3 ms90l-6
| Productnaam: | IE3 motor |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Gietijzer |
| Output: | 1.1kw |
Asynchrone Motor de In drie stadia van de premieefficiency IE3
| Productnaam: | IE3 motor |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Gietijzer |
| Output: | 1.1kw |
schacht In drie stadia 14mm 50/60HZ ms90s-4 van Shell van het de Elektrische Motoraluminium van 1kw 1400rpm
| Type: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Fase: | In drie stadia |
| Frequentie: | 50/60Hz |
Elektrische Motor de In drie stadia van lidstaten IP44 7.5Hp 5hp 1.5Hp 1.1kw
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 1.1KW/1.5HP |
Van het de Reeksaluminium van lidstaten het Metaalie1 Elektrische Motoren 1.1KW 3Ph 2 Pool 80 Kader
| Geschatte snelheid: | 2770 t/min |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 0.75KW 1 HP |
| Ogenblik van inertie (j): | 0,0006 kgm ² |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Elektromotor 100L3-4 Holle Schacht Spanning 5kw Nominale Driefasige Asynchrone Inductiemotor AC
| Spanning: | 110 V/220 V |
|---|---|
| Lagers: | C&U |
| Kracht: | 5.5HP/4KW |
AC Elektrische Asynchrone de Premieefficiency in drie stadia 60Hzv van de Motorie3 Reeks
| Productnaam: | IE3 motor |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Gietijzer |
| Output: | 1.1kw |
Driefasige asynchrone hoogrendement waterdichte 1.1KW 910RPM holle as flensmontage elektromotor
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |

