Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ 1 1kw ac electric motor ] bij elkaar passen 58 producten.
Aluminium behuizing Asynchrone motor die werkt onder wisselspanning 220240V Geoptimaliseerd voor energiebesparing en lange levensduur
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
0.5HP, 1.5HP, Landbouw Centrifugaalac Binnenlandse Ondiepe het Bronwaterpomp van 2HP voor Irrigatie
| Punt: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 1.5HP /1.1KW |
ZOZHI 1.1kW IE2 Driefasige AC 380V/440V 50Hz/60Hz Waterdichte Flensmontage Asynchrone Asmotor voor Hogedrukreinigers
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
High-Speed Induction Motor met nominale snelheid 1400/2800rpm voor verschillende toepassingen
| Duty: | S1(continuous) |
|---|---|
| Rated Speed: | 1400/2800rpm |
| Insulation Class: | F |
C U NSK Lagermotor met een enkele fase 50Hz 60Hz Nominale frequentie Lange levensduur Geschikt voor diverse industriële toepassingen
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Number Of Poles: | 4 |
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
Aluminium Behuizing Eenfasige Inductiemotor Levert 18,5 Stroom en B3 Flensmaat Perfect voor Industriële Machines
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
|---|---|
| Cooling Method: | ICO9001 |
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
Aluminium2800rpm 0.75kw 1hp Asynchrone Ac Motor
| Toepassing: | zwembadpomp |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Macht: | 0.55kw/0.75hp |
ICO9001 Koelmethode Eénfasige inductiemotor met nominale frequentie 50Hz60HZ en lager C U NSK voor apparatuur
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |

