Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ 1 1kw ac electric motor ] bij elkaar passen 58 producten.
Waterdichte AC IE2 de Staalplaatstator In drie stadia van het Motorsilicium Voor Metallurgie
| Naam: | IE2 motor |
|---|---|
| Output: | 1.1KW/1.5HP |
| Voltage: | 380V 50hz |
Hoge efficiëntie 2HP 1.5KW Single-Phase AC Electric Induction Motor 220V 60HZ Low Noise Enclosed 1400RPM Asynchrone motor
| Holle schacht D: | 24 mm |
|---|---|
| Materiaal: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Nominaal vermogen HP: | 2 pk |
AC 3 van de Fuanmotor de Motor van de Faseinductie met Gerolde Staaldekking
| De dienstfactor: | 1.0 |
|---|---|
| Geschatte Macht: | 1.1KW 1.5HP |
| Steun: | Voet-opgezet |
AC van de Gietijzer Enige Fase de Asynchrone Motor van de Motor Elektrische Inductie voor het Drijven
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Het drijven |
| Output: | 1.5HP /1.1KW |
van het Aluminiumshell hollow shaft motor for van 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw de Hoge drukwasmachine
| Productnaam: | Motor met holle as |
|---|---|
| Sollicitatie: | Hogedrukreiniger |
| Vermogensbereik: | 1,1 kW ~ 22 kW |
Waterdichte Hoogrendement IE2 1.1KW 3-Fase Inductiemotor voor Kleine Pomp
| Beschermingscijfer: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Efficiëntie: | ≥ IE2 |
| Nominaal vermogen: | 0.12 kW-315 kW |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |
Groothandel Fabrieksprijs 1.1kw 3-fase inductiemotor met aluminium behuizing en IP54 bescherming
| Productnaam: | 3-fase inductiemotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | rijden |
| Stroom: | 1,1 kW/1,5 pk |
het Aluminiumip54 Ac Motor In drie stadia van 60Hz/50Hz 1.1kw 1.5Hp
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 1.1KW/1.5HP |
ICO 141 Enige Faseac Cyclus van de Motor Ononderbroken Plicht yc90s-2 1.1kw 1.5hp
| Macht: | 1.1kw |
|---|---|
| Toepassing: | De industriemachine |
| Voltage: | 220v-240v |

