Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ 1 1kw ac electric motor ] bij elkaar passen 58 producten.
IE3 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Verpakking Details: | CTNS/Veneer zaak |
|---|---|
| Levertijd: | 14 -werkdagen |
| Betalingscondities: | T/t, l/c |
Condensator-bedreven eenfasige inductiemotor met C U NSK-lager en snelheidsbereik van 1400 RPM tot 2800 RPM voor machines
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Efficiency: | Up To 85% |
100% de Inductiemotor In drie stadia van de koperdraad, Hoog rendementmotor ms802-2 IE2
| Naam: | IE2 motor |
|---|---|
| Output: | 1.1kw |
| Voltage: | het Lage voltage van 400v 60hz |
Hoogwaardige enkelfasige inductiemotor met 100% koperdraadontwerp
| Rated Voltage: | 220V/110/V/230V/240V |
|---|---|
| Motor Type: | Single Phase Induction Motor |
| Cooling Method: | IC411 |
ZOZHI 5.5KW Hoog efficiënte waterdichte driefasige asynchrone holle as flens montage motor
| Nominale frequentie: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Montagetype: | IMB3/IMB5 |
| Geluidsniveau: | ≤75dB |
Myt801-2 S1-de Asynchrone Motor Elektrische 1.5HP van de Plichts Enige Fase
| Productnaam: | De Motor van de enige Faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
Holle de Schachtmotor van 3kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw met de Hoge drukwasmachine van AR Hawk Comet Udor Pump For
| Naam van het product: | Holle Schachtmotor |
|---|---|
| Toepassing: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensklasse: | 1,1 kW ~ 22 kW |
7KW Holle As Motor Met AR Interpump Voor Commerciële Reinigingsmachines
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Condensator draaiende asynchrone motor ontworpen voor snelheden van 1400 RPM tot 2800 RPM voor gebruik in industriële machines
| Rated Frequency: | 50Hz/60HZ |
|---|---|
| Ac Voltage: | 220-240V |
| Current: | 18.5 |

