Alle producten
-
de pomp van het elektrische motorwater
-
Holle Schachtmotor
-
de motor van de 3 faseinductie
-
de motor van de enige faseinductie
-
IE2 motor
-
IE3 motor
-
De Motor van de poolpomp
-
Hydraulische Pomp Elektrische Motor
-
centrifugaalwaterpomp
-
Randwaterpomp
-
Zelfinstructiepomp
-
Automatische waterpomp
-
meertraps centrifugaalpomp
-
Diepe goed Pomp
-
AC Elektrische Generator
-
Open Diesel Generator
-
Gemakkelijke Vervangstukken
-
Vadim ZabiiakaZhongzhi doet werkelijk goed op het ontwerp en de productie van de producten. De ervaren ingenieurs onderhouden zeer aardig ons. -
Mr.ReubenkimwoloGoede kwaliteit, grote fabrikanten, zijn wij gelukkig met uw producten. -
Mr.Yılmaz Türkoğlumeer dan 3 zeer professionele jaar hebben samengewerkt. alle producten werken boete in onze types van materiaal. Dank u.
zoekwoorden [ 1 1kw ac electric motor ] bij elkaar passen 58 producten.
AC van het Aluminium1.5hp 1.1KW Zwembad Motor met geringe geluidssterkte
| Productnaam: | De Pomp van het elektrische Motorwater |
|---|---|
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
| Pool: | 2 |
Aluminiumie2 1.1kw Elektrische Ac Motor In drie stadia
| Type: | Asynchrone Motor |
|---|---|
| Fase: | in drie stadia |
| Voltage: | 380V |
Aluminium ICO141 die de Faseac van 380v 1.1kw 1.5Hp 3 Motor koelt
| Productnaam: | 3 de Motor van de faseinductie |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| Macht: | 1.1KW/1.5HP |
De Condensator die van de de Inductiemotor 1.1KW 1.5HP van de aluminium Enige Fase Hoge Betrouwbaarheid in werking stellen
| Productnaam: | De Motor van de poolpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Zwembadpomp |
| Output: | 1.5HP/1.1KW |
ZOZHI Silent High Efficiency IE2 Drie-Fase Asynchrone Motor 1.1KW 380V 1400RPM Waterdicht voor medische apparatuur
| Productnaam: | Holle asmotor |
|---|---|
| Sollicitatie: | De Machine van de drukwasmachine |
| Vermogensbereik: | 22 kW/30 pk |
Energie - Motor 4 Pool 3 Fase 1.1kw ms802-4 van de besparingsinductie IE2 voor Zaagmachine
| Naam: | IE2 motor |
|---|---|
| Output: | 1.1kw |
| Voltage: | het Lage voltage van 400v 60hz |
440V nominale spanning holle asmotor met 5,5 kW nominale vermogen
| Omgevingstemperatuur: | -20℃~+40℃ |
|---|---|
| Kleur: | hang van klant af |
| Nominaal vermogen HP: | 7.5hp |
Motor In drie stadia de met geringe geluidssterkte van 6p/900rpm 5.5KW IE3
| Productnaam: | IE3 motor |
|---|---|
| Toepassing: | Drivng |
| macht: | 5.5kw/7.5Hp |
Efficiency de Met geringe geluidssterkte van Pool 0.75kw 1400rpm ms802-4 Preminum van de inductieie2 Motor 4
| Naam: | IE2 motor |
|---|---|
| Output: | 1.1kw/1.4Hp |
| Voltage: | 230/400V/60HZ |
De Elektrische AC Draad van het de Centrifugaalpompen100% Koper van PX 0.75kw 1.1kw 2.2kw met voor het Water geven
| Puntnaam: | Centrifugaalwaterpomp |
|---|---|
| Toepassing: | Het opvoeren |
| Macht: | 1.5HP /1.1KW |

